Абітурієнту:

Для молодих митців облаштовано спеціальні лабораторії для творчості, розвитку талантів і формування професійної майстерності. Щороку студенти, майбутні художники, беруть участь у різних виставках міста, району, області, країни.

Читальну залу інституту укомплектовано всіма необхідними для навчання підручниками періодичними виданнями, а також сучасними комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет.

Гордістю навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва є музей-лабораторія педагогічної спадщини О.А. Захаренка. Постійними відвідувачами музею є наші студенти. Вони з неприхованим захопленням слухають розповіді та лекції про видатного земляка, який став джерелом педагогічного таланту. прикладом безмежної любові до людей, зразком високого професіоналізму.

В інституті функціонує науково-методичний центр педагогічної майстерності, на базі якого здійснюється підготовка майбутніх учителів, проводяться науково-практичні семінари, вивчається передовий педагогічний досвід кращих педагогів Черкащини, України, та зарубіжних країн.

Паралельно студенти мають можливість отримати ДИПЛОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА, навчаючись за програмою “ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ” у вищій лінгвістичній школі м.Ченстохова (Польща).