До Всеукраїнського дня психолога (23 квітня) колектив кафедри загальноі педагогіки і психологіі презентував міні-виставку проективного інструментарію практичного психолога під назвою “Душа дитини – в малюнках!”

IMG_5876

До Всеукраїнського дня психолога (23 квітня) колектив кафедри загальноі педагогіки і психологіі презентував міні-виставку проективного інструментарію практичного психолога під назвою “Душа дитини – в малюнках!” Мета виставки – привернути увагу майбутніх вчителів, соціальних працівників до важливості використання психологічних методик в роботі з дітьми. Проективні методики відразу демонструють внутрішню проблематику дитину, сімейне оточення та сприйняття дитиною світу, який є навколо неї. Саме такі інструменти мають відразу діагностичну, корекційну та терапевтичну функції і є значущими в навчально-виховній діяльності.

IMG_5874 IMG_5875 IMG_5876 IMG_5879 IMG_5877

Одна думка про “До Всеукраїнського дня психолога (23 квітня) колектив кафедри загальноі педагогіки і психологіі презентував міні-виставку проективного інструментарію практичного психолога під назвою “Душа дитини – в малюнках!””

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *