Презентація Програми «Перший крок до успіху» у Північному регіоні.

IMG_9125

Прес-реліз

28 квітня 2017р. у приміщенні Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася офіційна презентація Програми «Перший крок до успіху» у Північному регіоні. Означена ініціатива реалізується громадською організацією «Паритет», м. Житомир, за підтримки Українського жіночого фонду в рамках всеукраїнської програми “Перший крок до успіху”.

Організаційно Програму підтримали Управління у справах сім’ї, молоді, спорту та туризму Черкаської обласної державної адміністрації та Центр гендерної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Основною метою програми є підтримка молодих жінок та дівчат, які готові і прагнуть розвивати свої громади та Україну в цілому, просувати ідеї молодіжного жіночого руху. Перший крок до успіху ₋ це всеукраїнська Програма. Програма «Перший крок до успіху» у Північному регіоні охоплює наступні регіони: Житомирська область, Київська область, Чернігівська область, Черкаська область, Вінницька область.

Організаторки заходу, Наталія Байдюк та Марина Матвійчук, повідомили, що означена ініціатива передбачає участь молодих жінок і дівчат віком 17-22 роки із Північного регіону України, які:

* відчувають у собі лідерський потенціал та шукають можливості для втілення власних ідей;

* занепокоєні проблемами своєї громади та мають візію, концепцію покращення чи вирішення ситуації;

* шукають стартову підтримку у розвитку власних проектів та соціальних ініціатив.

Реалізація програми у Північному регіоні складається з трьох етапів:

1 етап: Оголошення про відкриту он-лайн реєстрацію до участі у програмі «Перший крок до успіху». Реєстрація: дедлайн 14 травня 2017 р.

2 етап: Відбір учасниць до фінальної 3-денної зустрічі у м. Житомирі. Повідомлення про результати відбору до 28 травня 2017р.

3 етап: Переможниці Програми будуть запрошені на 3-денну зустріч у м. Житомирі (8-10 липня 2017р.) та матимуть можливість:

* взяти участь у воркшопах із ґендерної рівності; розвитку лідерства;

* взяти участь у тренінгу з написання проектів;

* взяти участь у панельній дискусії про жіноче лідерство та консолідацію зусиль;

* зустрітися із успішними дівчатами та жінками, почути презентації, що надихають на дії;

* отримати неоціненний досвід від знайомства та спілкування із активними дівчатами та молодими жінками з різних регіонів України;

* долучитися до створення інформаційної кампанії на підтримку активних дівчат та їх взаємодію;

* взяти участь у конкурсі міні-грантів від УЖФ та отримати фінансування на реалізацію ідеї.

Захід відвідали студентки спеціальностей «Соціальна робота», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», які вже мають певний досвід проектної тат громадської діяльності, а також дівчата, що тільки мають наміри зробити перші кроки у цьому напрямі. На заході були також присутні переможниці Програми «Перший крок до успіху» минулого року Інна Дика та Аліна Цимбалюк, які поділилися своїми роздумами та відгуками щодо можливостей Програми.

З привітальними словами до учасниць звернулися фахівчиня із соціальної роботи Управління у справах сім’ї, молоді, спорту та туризму Черкаської обласної державної адміністрації Наталія Василенко, голова регіонального представництва Ліги соціальних працівників Інна Ченбай. Марина Матвічук, переможниця конкурсу попередніх років, а

нині – відома громадська діячка, тренерка та волонтерка Корпусу Миру, розповіла юним учасницям про перспективи програми «Перший крок до успіху».

У другій частині заходу учасниці працювали у групах, розробляючи власні ідеї, що здатні привнести позитивні зміни у навколишню дійсність. Загалом, було запропоновано сім ідей, які переважно стосувалися підтримки лідерських якостей жіночої молоді, розвитку творчих здібностей, підтримки дітей різних категорій.

Більше дізнатися про заходи програми, її учасниць можна, відвідавши сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» та приєднавшись до спільної сторінки у мережі Facebook .

IMG_9175 IMG_9125 IMG_9151 IMG_9133

За додатковою інформацією звертайтеся:

Наталія Байдюк, 0638645392, bayduchka@mail.ru Марина Матвійчук, 0634359990, marysia_skiba@i.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *