«АНТИ-РИЗИК»

3

   Під час відзначення Дня інституту студенти спеціальності «Соціальна робота» стали не лише активними учасниками культурно-розважальної програми, але і виступили в ролі тренерів соціальних програм та організаторів квестів.

   Тренінговий інтенсив «Анти-ризик» присвячено гострій проблемі сучасного світу – торгівлі людьми. Це явище має різноманітні прояви, зокрема, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу, примус до заняття проституцією, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство та ін. Об’єктом цього злочину може бути будь-яка особа, незалежно від статі і віку.

   Особливістю тренінгового інтенсивну стало те, що в ньому одночасно взяло участь біля 200 осіб, об’єднаних у 10 груп. Усі учасники пройшли одночасно тематичний тренінг з протидії торгівлі людьми, і для всіх 10 груп він проводився одночасно.

Під керівництвом старшого викладача Інни Ченбай магістрантки та студентки 2 курсу підібрали тематичні тренінгові вправи, під час спеціальних занять опанували методичні аспекти проведення тренінгового заняття. Для всіх студенток це був перший досвід самостійного проведення тренінгу, тим паче, що проходив він не в класичних як для тренінгу умовах, а на відкритому повітрі в лісі.

  Усі тренерки залишилися задоволеними проведеною роботою, відзначили активність учасників, особливо під час інтерактивної вправи, коли пропонувалися привабливі умови роботи за кордоном і необхідно було визначити, чи дійсно це роботодавець, що підбирає персонал, чи вербовщик «живого товару».

  Другою частиною інтенсивну «Анти-ризик» стала гра на місцевості, де питання протидії торгівлі людьми були поєднані з питаннями формування здорового способу життя. Розробили цю програму та втілили її в життя студенти 4 курсу напряму підготовки «Соціальна робота». Завдання етапів, хоча і стосувалися непростих питань, були творчими, різносторонніми. Проходячи різні етапи гри, студенти танцювали, співали, складали вірші-буріме, робили живі скульптури. Результати команди на кожному етапі оцінювали судді, тому переможцями гри на місцевості стали команди, які набрали найбільшу кількість балів на всіх етапах гри та витратили на її проходження мінімальну кількість часу.

 «Тренінговий інтенсив «Анти-ризик» для молоді» є одним із переможців конкурсу від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Проект було розроблено Черкаським обласним осередком «Ліги соціальних працівників України», на засіданні конкурсної комісії його презентували члени студентської ради ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

  Результати проведеної роботи довели, що ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва здатний ставити масштабні цілі і ефективно працювати для їх досягнення.

1 2 3 4 5

  Заступник директора з виховної роботи І.В.Ченбай

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *