І ЗНОВУ ГЕНДЕР-КВЕСТ У Черкаському національному: юнаки переодягають малюків та крокують на підборах, а дівчата лагодять дитячий майданчик та вчаться утворювати фемінітиви.

   18 травня у парку «Сосновий бір» вже вчетверте відбувся гендер-квест «Шлях до гармонії», організований Центром гендерної освіти та кафедрою початкової освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.  Організаційну допомогу надали представники Черкаського правозахисного центру, Всеукраїнької ініціативи: Активна громада та Інститут республіка.

   Квест як інтерактивна, динамічна, інтелектуальна гра дозволяє опановувати знання та уміння у невимушеній атмосфері, обмінюватися думками та вчить співробітництву.

   Мета заходу – ознайомити молодь із простими правилами гармонійних відносин: гнучкий розподіл обов’язків у родині, відмова від стереотипів, що обмежують самореалізацію, спільна турбота про дітей та спільне формування сімейного бюджету, а також – довіра та партнерство.

    Вже традиційно серед завдань квесту – вживання фемінітивів, критика гендерних стереотипів, а тако – приготування манної каші та основи догляду за малюком. Чоловіки-відвідувачі парку мали чудову можливість продемонструвати навички відповідального батьківства та  до долучитися до всесвітньо відомої акції «Walk a mile in her shoes», спрямованої на привернення уваги до проблеми гендерно обумовленого насильства.

    Всі учасники та учасниці, студенти напряму «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта», отримали пам’ятні призи та сертифікати, які засвідчують гендерну обізнаність. Переможниці квесту, команда «Незламні», Манько Анна, Денисенко Ліна, Білоха Ольга, Тараніч Вікторія отримають чудову нагоду відвідати «Гендерний хатакон», що відбудеться у Сумах у червні цього року.

IMG_5406 IMG_5426 IMG_5393 IMG_5442 IMG_5445 IMG_5385 IMG_5265 IMG_5267 IMG_5273 IMG_5311

Центр гендерної освіти ННІ педагогічно освіти, соціальної роботи та мистецтва

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *