ЧНУ відсвяткував День Незалежності України

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відсвяткував День Незалежності України разом з громадою Черкас та гостями міста. 24 серпня навчальний заклад взяв участь у двох патріотичних акціях — квітковій акції «Незалежній Україні — 26» та в благодійному легкоатлетичному пробігу.

16 12 11 10 6 4 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

— Черкаський національний завжди долучається до загальноміських та обласних заходів. Ми з великим натхненням відгукнулися на пропозицію міської влади долучитися до виставки квіткових композицій, приурочених Дню Незалежності. Дякую всім причетним до підготовки експозиції. Серед інших виставок наша виглядає досить яскраво та колоритно, як і наш навчальний заклад, — зазначив перший проректор вишу Василь Мойсієнко.

Експозицію закладу склали квітучий державний символ, тризуб України, та багатий фруктовий кошик. Готувалися до виставки всією університетською родиною. Виростили квіти, трави та овочі працівники ботанічного саду Черкаського національного та студенти-природничники, які навчаються та проходять практику на його базі. Директор ботсаду Валентина Будник сказала, що до виставки готувалися особливо ретельно, щоб показати всю свою любов до держави. Ідея та втілення композиції належить спільним зусиллям проректора з виховної роботи та іміджевої діяльності Галини Гаврилюк, завідувача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, заслуженої художниці України Тетяни Касьян та студенток навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Олесі Кравчук, Дар’ї Соколенко, Наталії Середи. Доклали зусиль і працівники господарчого відділу, зокрема Людмила Іванова.

Тимофій Десятов, директор ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, зізнався, що сьогодні серед авторів композицій багатьох навчальних закладів та дитячих садочків побачив випускників Черкаського національного, а це ще один вагомий привід для гордості за нашу молодь.

— Приємно, що наша робота привернула увагу багатьох глядачів. Сьогодні ми почули добрі слова від нинішніх студентів, від випускників та від батьків цьогорічних першокурсників, яким ще тільки у вересні відкриється науковий світ університету, — поділилася враженнями викладач навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Людмила Солодка

Про те, чому в святковий день черкасці вирішили зайнятися спортом, розповіла голова студради ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Юлія Предвічна:

— Спільно з громадською організацією «Громада Черкащини» та ГО «Щит Черкаси» студенти і викладачі Черкаського національного, навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я, долучилися до благодійного заходу. Забіг-марафон організовано на користь Черкаського обласного спеціалізованого будинку дитини. Метою акції було залучення небайдужих громадян до проблем дітей-сиріт і покращення умов їх перебування у будинку дитини.

Директор інституту Леонід Нечипоренко наголосив:

— Однією з ознак української незалежності є здорові та зростаючі в належних умовах діти, бо діти — це наше майбутнє, а поле для праці задля їхнього блага ще занадто широке.

Родина Черкаського національного університету на чолі з ректором Олександром Черевком щиро вітає Україну та українців зі святом! 

Прес-служба Черкаського національного Університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *