Перший науково-практичний семінар з образотворчого мистецтва «Восьмий колір»

Перший науково-практичний семінар з образотворчого мистецтва «Восьмий колір» відбувся 7 грудня у стінах ЧНУ на кафедрі образотворчого та  декоративно-прикладного мистецтва. Семінар спрямований на професійну орієнтацію шкільної та студентської молоді, шляхом залучення їх до практичної співпраці із студентами та викладачами Черкаського національного університету, а також на осучаснення програми образотворчого мистецтва в навчальних закладах міста.  

Семінар зібрав 21 учасника, серед яких студенти Черкаського художньо-технічного коледжу та учні школи №20. Працюючи по групах, учасники прослухали лекцію від викладача кафедри, провідного дизайнера інтер`єру Єфіменко Альони Ігорівни на тему «Сучасні архітектурно-планувальні рішення у готельному комплексі «Parkroyal hotel on Pickering», а також лекцію від заслуженого художника України, доцента Афоніна Віктора Андрійовича на тему «Мистецтво Графіки. Монотипія». Одночасно із роботою студентів та учнів проводився круглий стіл за участі провідних викладачів кафедри, завідувача Касьян Тетяни Костянтинівни, завідувача відділення образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧХТК  Бондар Ірини Сергіївни та викладача ЧХТК Криворотової Анни Василівни.

Результатом семінару та круглого столу стали:

  • подальше зміцнення партнерських відносин між профільними навчальними закладами міста, визначення вектору майбутньої співпраці;

  • профорієнтація студентів та учнів, ознайомлення їх із потенційним вибором спеціальностей;

  • екскурсія майстернями та огляд експозиції кращих робіт студентів кафедри ОДПМ;

  • виконання учасниками практичних завдань на основі знань, отриманих на лекціях.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *