НАВЧАЛЬНО-НАУКОВА БАЗА „СОКИРНО”

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВА БАЗА „СОКИРНО”1

ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

 

Лише на природі городянин може відпочити повноцінно. Простір, якого ми позбавлені в місті, ліс, річкова вода і свіже повітря знову роблять нас вільними і повними сил.

Навчально-наукова база „Сокирно, яка розташована на самому березі р. Дніпро, знаходиться на відстані 30 км від м. Черкаси у сосново-дубовому лісі, запрошує вас на відпочинок.4

2

На базі можуть одночасно розміститися близько 100 осіб. До ваших послуг 2-4-містні мебльовані кімнати. У кожному будиночку є холодильник. На території бази знаходяться кухні, душові кабіни, охайний піщаний пляж,  облаштовані місця для відпочинку з навісами й мангалами. Відпочиваючі забезпечуються посудом та білизною.

Конференц-зал бази – підходяще місце для проведення виїзних корпоративних заходів, переговорів і конференцій, семінарів і нарад.

На базі створені умови для активного відпочинку. Територія бази облаштована майданчиками для гри в міні-футбол, баскетбол, волейбол, пляжний волейбол, настільний теніс та інші ігри. Працює прокат човнів, на яких можна порибалити та оглянути мальовничі затоки Дніпра.5 Для дітей встановлено спортивно-ігровий комплекс з гойдалками, гірками тощо.

 

На базу можна приїхати на вихідні, канікули або на всю відпустку, удвох на романтичний уїк-енд або галасливою компанією, просто втекти від міського гомону або влаштувати свято. Тут вам будуть раді завжди і за будь-якого приводу. Комфортні умови і мальовнича природа допоможе вам відпочити морально і фізично.

 

Навчально-наукова база „Сокирно чекає на вас!

Для отримання путівки звертатися в профком університету.