НОВИНИ Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва

Регіонального круглого столу з елементами дискусії “Інноваційні форми навчання дітей 6/7 року життя у контексті сучасних освітніх змін”. 

11 січня 2019 року в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відбулося засідання Регіонального круглого столу з елементами дискусії “Інноваційні форми навчання дітей 6/7 року життя у контексті сучасних освітніх змін”. В обговоренні теми взяли участь викладачі та студенти кафедри дошкільної освіти, випускники денної та заочної форм навчання, завідувачі, вихователі та методисти закладів дошкільної освіти в Черкаській області, дирекція інституту на чолі з Тимофієм Михайловичем Десятовим. 
З вступним словом виступила Інна Олександрівна Ніколаєску, яка розкрила зміст поняття “інновації” та представила учасникам засідання особливості дошкільної освіти в різних країнах, зокрема: Великобританії, Ізраїлі, Франції, Данії, США, Японії.
Світлана Сергіївна Демешева поділилася власним практичним досвідом впровадження науково-педагогічного проекту “Інтелект України” в гімназії міста. Було представлено елементи уроків з математики, читання, письма та уроків Я пізнаю світ, а також обговорено проблему наступності між закладом дошкільної освіти та школою. Так, серед основних проблем наступності було виокремлено проблему навчання дитини самостійності.
На засіданні було обговорено питання створення лепбуків, інтелекткарт та розглянуто інноваційні форми роботи з дітьми у вигляді проектів, студенти-випускники поділилися досвідом роботи в школах та закладах дошкільної освіти.
На заключення Інна Олександрівна висунула на обговорення такі інноваційні форми роботи з дітьми дошкільного віку як мнемотехніка, мнемотаблиці, мнемотаблиці та кроссенс.
Дякуємо всім учасникам засідання круглого столу з елементами дискусії за активну участь в обговоренні інноваційних форм роботи з дітьми 6/7 року життя.

Нет описания фото.На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, экран и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, экран и в помещенииНет описания фото.

Вітання з новорічними святами від  студентської ради та студентської творчої студії ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва

Із прийдешніми новорічними святами привітали своїх викладачів студентська рада та студентська творча студія ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.
Аби викладачі відчули себе немов у казці, студенти підготували сценарії популярних казок у сучасній інтерпретації, де головними героями були самі викладачі. У казці «Буратіно» головний герой Буратіно – абітурієнт Черкаського національного, який прийшов вступати до вишу. У казці «Коза і семеро козенят» головні герої Коза – завідувач кафедри та козенята – студенти, які складають сесію. У казці «Попелюшка» головна героїня Попелюшка – заступник директора з навчальної роботи, у якої велика кількість справ і вона тільки мріє про відпустку. А також найулюбленіший фільм дитинства «Сам удома», де головний герой Кевін – директор інституту залишається сам в інституті з наказом «Про організацію освітнього процесу в 2018-2019 н.р.» без своїх заступників. 
У цей день було особливо по-родинному тепло, весело і затишно! 
Дякуємо режисеру Валентина Колос, Снігуроньці Маргаріта Чернець, Діду Морозу Вадим Феєр, СВК «Серця трьох» Ольга БілохаМар’я БровченкоЮля ОлексієнкоДаша ТкачАлёна Макаренко та студраді на чолі з Анастасія Щербата за чудовий настрій та креативні ідеї!

На данном изображении может находиться: 26 человек, в том числе Мар'я Бровченко и Alina Loginova, люди улыбаются, в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, в помещении

 

 

 

 

 

 

 

Вручення дипломів випускникам інституту

Сьогодні, 27 грудня 2018 року, навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького радо привітав своїх випускників та урочисто вручив їм дипломи про здобуття вищої освіти!
Дипломи магістрів отримали 88 студентів спеціальностей «Дошкільна освіта», «Соціальна робота», «Образотворче мистецтво», «Педагогіка вищої школи» денної та заочної форм навчання, з них 9 студентів отримали дипломи з відзнакою.
Привітав студентів директор інституту Тимофій Десятов: «Кожен із Вас є важливою частиною університетської спільноти, нашої інститутськоі родини! Ми підготували висококваліфікованих вихователів, учителів, яким можна доручити наших дітей. Ми взяли участь у формуванні інтелектуальної еліти України: виховували спеціалістів з широкою ерудицією і здатністю до подальшого саморозвитку і самовдосконалення, дали шанс кожному випускнику в майбутній діяльності повністю реалізувати свої можливості. Будьте впевнені, людяні і не зрадливі.
Досягніть всіх висот на життєвому шляху!»
Пісенні вітання подарували випускникам та гостям лауреат Всеукраїнських конкурсів, соліст Черкаської обласної філармонії Віталій Панченко та СВК інституту «Серця трьох».
Нехай щастить вам, наші дорогі випускники!

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Наташа Гребенюк

На данном изображении может находиться: 14 человек, в том числе Тимофій Десятов, люди улыбаются, цветокНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Natasha Koval, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Наташа Гребенюк и Тимофій Десятов, люди улыбаются, люди стоят и цветок

На данном изображении может находиться: 12 человек, в том числе Lina Tsimbaliuk, Валентина Мовчан, Olga Polishchuk, Юлия Юрьевна Щербина, Інна Дика и Юлия Шишацкая, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении